poniedziałek, 12 lipca 2010

Missy Borków

Tam gdzie magiczny las i mieszka miś Puchatek była sobie woda znaczy zalew znaczy brudny zbiornik wodny gdzie występuje  Escherichia coli  xD I otóż na d tym zalewem w 40 stopniowych skwarze w dzikim tłumie zorganizowano wybory miss . Wystartowało 16 dziewczyn ( różnego pokroju - taka duża taka mała może miską być xD) Moje faworytki to nr 1 ( Kaśka dała plamę i nic nie wygrała była za profesjonalna :P), nr 4 ( Justynka - miss fabryki stylu - wygrała zapas szamponu i odzywek do włosów, a ona mi mówi, że je zetnie xD), nr 5 (na razie nie wiem jak ma na imię ale  się dowiem - zgarnęła pulę nagród mikrofalę, żelazko, roczny zapas buskowianki:P) nr 12 ( też nie wiem ale została miss PZmot) i nr 16 ( nic nie dostała:P).
 Etap 1 - make up
Przed rozpoczęciem prezentacji miss dziewczyny musiały skoczyć na warsztat do wizażystek ( nie wiem po jakiego diabła- bidulki - przy tej temp. wszytko się topiło łącznie z tapetą:P)


Etap 2 - prezentacja uczestniczek
Uczestniczki musiały odpowiedzieć na serię miażdżących pytań zadawanych przez prowadzących tę szopkę oraz szefową agencji Pinawells xD Tu właśnie wyszła inteligencja startujących  dziewczyn:

 Kandydatka  NR 4
 Kandydatka NR 1

Kandydatka NR 9


Etap 3 - stroje kąpielowe
Dziewczyny zaprezentowały się z bikini co bardzo nakręciło męską cześć publiczności:P

Kandydatka NR 12Etap 4 - taniec brzucha
Dziewczyny pod batutą miss ziemi świętokrzyskiej  - Magdy Brojewskiej - wykonały taniec brzucha . Kandydatki starały się jak mogły:Finał

Zwyciężczynie zostały ukoronowane w następujących kategoriach:
Miss Borkowa - Magda Maszczyk

Wicemiss - Małgosia Wiśniewska
 II wicemiss -  Amanda Słomińska
Miss PZmot - bd
Miss Buskowianki - Magda Maszczyk
Miss Publiczności -  bd
Miss fabryki stylu - Justyna Olczyk
Miss Pinawells - Magda Maszczyk

Publika szalała,  bawiła się i piła co nie którym na dobre nie wyszyło
To tyle fotorelacji następna 8 sierpnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz