piątek, 20 sierpnia 2010

Aniołki Charliego

W związku z tym że lato odchodzi, poranki stają się nieco chłodniejsze, dmuchawców już na polach brak, latawce schowane do piwnicy ( został tylko zimny wiatr) i czarujące rusałki mi się znudziły przenoszę się do miasta:D  Tam poszukiwania znów zaczynam od centrum ( może nie centralne centrum bo tam jest tzn z łac. rozpiździaj totales przez remonty xD) I tym sposobem  przedzierając się przez zabłocone ulice(bo nie ma asfaltu tylko jakieś rury wystają z ziemi:P) dotarłem ( z trudem) na parking przy ul. Leśnej :D. Tam na ostatnim segmencie parkingu wykonałem zdjęcia dwóm dziewczynom (ahh i ohh tryskające sexapilem i wogóle myślałem, że umarłem i jestem w niebie:D), które na dodatek są tancerkami ( Boże pokażmi mi jeszcze raz ten frangment nieba:D) 
Ogólnie górna kondygnacja ociekała sexem :P. 
W roli moich aniołków wystąpiła Paulinka:D(Paulinę znam ze szkoły - ten sam profil), która odziedziczyła urodę po mamusi:)  ( że też takie perełki się trafiają rzadko)
i Paulinka!! (Bóg raczy wiedzieć czemu ją przechrzciłem na Karolinę :P)- miss nastolatek ubiegłego sezonu. Czyli 2 Pauliny na jednym ogniu xD (aż się chciało zatrzymać przynajmniej jedną dla siebie ale sumienie nie pozwalało - są mniej drastyczne sposoby^^) 
Jedna piękniejsza od drugiej i odwrotnie:D (Boże czemu tak kusisz - pozwoliłbyś mi jedną chociaż sobie zatrzymać :P)  Ich spojrzenia wywarły na mnie nacisk i na moją migawkę również by uchwycić je w paru kadrach ( tyle mi po nich zostało:P) Mam nadzieje, że jeszcze do mnie wrócą ponownie ;) Ja w międzyczasie obmyślę  bardzo zmyślny plan porwania aniołków ;P^^ A teraz zapraszam do oglądania tego parkingowego heaven'u ;)


Haha jedną mi sie na chwilkę udało złapać na stroniexD
No niestety to koniec przyjemności na dzisiaj:P
Do nastepnego
Hawk!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz