czwartek, 21 stycznia 2010

Czekoladowa obsesja

Witam!
 W związku  z tym, że dni są krótkie i mróz doskwiera( i mam ferie), a do matury  jeszcze kawałek czasu :P postanowiłem wybrać się na miasto w poszukiwaniu  urokliwego miejsca do zdjęć  ;) Wędrówkę po mieście rozpocząłem od ul. Leonarda gdyż deptak Sienkiewicza jest dość oklepanym miejscem. Chciałem pokazać, że Sienkiewka to ,,niejedyna" ulica w Kielcach. Spacerując wzdłuż ul. Leonarda trafiłem do lokalu (zimno było bardzo więc chciałem się zagrzać), w którym można specjalnością jest gorąca czekolada ( jakiej tylko dusza zapragnie) Można również skosztować kawy wszelakiego rodzaju i nie tylko ;D. Tak... to było to miejsce, które musiało zostać uwiecznione w moim obiektywie ;) Lokal Choco-obsession - o którym mowa - zaprasza klientów orginalnym wystrojem, klimatem, a przede wszystkim gamą smaków czekolady ;)

Do sesji w lokalu zaprosiłem Sylwię ;)
Ta dziewczyna to wizażystka i modelka w jednym :D Po charakteryzacji przystąpiliśmy do działania. Kolor włosów Sylwii idealnei kontrastował z niebeisko granatowym wnętrzem lokalu. Kilka prac z tej sesji poniżej ;) Życzę miłego oglądania.
 
Kieruje podziękowania do właściciela za udostępnienie lokalu oraz za wyborną gorącą czekoladę.
Po tej sesji jednak czuliśmy niedosyt więc wybraliśmy się w inne klimatyczne miejsce gdzie czas zatrzymał się ... ale to już inny temat
Do następnego :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz