piątek, 6 maja 2011

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna...

,,Wiosna!
cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna!
wiosna wioło zawyły psyy :P

i wlazł kotek na kotka i hyhyhy....:P
bzy bzy bzy my jesteśmy pszczółki trzy,
a jeż chce raz jeż chce,
a słoń chce w kapeluszu, a słoń chce w kapeluszu...:P"
Witam Was po dłuuuugiej przerwie. Musiałem ogarnąć świat, studia, władze and światem i takie tam aferki:) Achh... czujecie tą wiosnę :D Ciepły powiew wiatru ćwierkanie kosów i słowików, roślinki i kwiatuszki wyrastają z ziemi;) Wyłazi tez mnóstwo innych rzeczy co nie uśmiecha się to sprzątaczkom i w najgorszym wypadku grabarzom:P Tak wiec starałem się pojawić z wielką pompą i tak też uważam, że zrobiłem. Otóż wraz z Olą znaną jako Ola.K jak i  również pod demonicznym hasłem Esire :P zaplanowaliśmy majową intrygę:P


Do projektu musiałem również zaprzęgnąć dwie niewiasty bez których sesja nie mogła by się odbyć. Wiadome iż jest to, że te rudowłose dziewcznyny  miały kupę roboty:P Blanka wraz z Sylwią stylizowały 3 dziewczyny :P Jak widać już jest rozmach. Widać go również w czasie poświęconym na stylizację gdyż zeszło około 4 godzin. Dziewczyny miały nie lada zadanie :P Musiały Irminie i Sarze popalić włosy prostownicą trochę je  wymiętosić by otrzymać zajebisty afromental na głowie:D Przedstawiam pierwszą część wiosennego projektu gdyż całość jest nie doogarnięcia ( za dużo wątków perypeti  wyszedłby jakiś dramat:P)  Oczywiście jak to bywa z planami musieliśmy zboczyć z kursu by dodać nieco bajecznego wiosennego klimatu, a mianowicie wprowadzić Alicje z Krainy Czarów:) W tej roli wystąpiła Agnieszka.


 Także po 4 godzinnej stylizacji  tonach lakieru i zużytego aluminiowego Jana Niezbędnego w sztabie kryzysowym u Sylwii wyruszyliśmy w plener na moje ulubione Kieleckie ogródki ( tutaj cytat Oli,,..gdzie indziej to już autostrady pobudowali :P"), gdzie można było odczuć wiosenny czar . Także poniżej przedstawiam wam wiosenne wydania dziewczyn. Zarazem jest to kontynuacja i ostatnia pora roku mojego cyklu ,,Cztery pory roku". Także zapraszam do oglądania i degustacji wiosny:)A na koniec bakstyjdż:

Sielanka To tyle na dzisiaj już niedługo kolejny odcinek pod demonicznym titlem ,, Ghost and little Rose"
Hawk!! 
:D

1 komentarz:

  1. ała dlaczego mi to zrobiłesss jak jaaa wyszłam

    OdpowiedzUsuń